Obrazek

Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

piotrekj66
Posty: 321
Rejestracja: 27 lip 2009, 16:39
Lokalizacja: Tarnow/Krakow

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: piotrekj66 »

no i sie utrzymalismy teraz wywalic wiekszosc skladu, czekac na spadek Bydzi;) brac ruska za tauronkowe pieniazki plus jakis Bjerre i Crump i za rok moznajechac;)

Don Chichot
Posty: 149
Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Don Chichot »

leszeek17 pisze:Przestańcie biadolić, nadszedł czas na RADOŚĆ! :D Na zastanawianie się co jak gdzie po co i na co będzie od cholery czasu, teraz w końcu jesteśmy pewni utrzymania, a o to chodziło! :D
W zasadzie masz całkowitą rację, ale jednak pewin niedosyt pozostaje....
No, bo jak tak, z milicją ledwo sześcioma punktami do przodu?
Qui penis aquam turbat...?

Stary KiBic
Posty: 267
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:55
Lokalizacja: Ablewicza

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Stary KiBic »

moje gratulacje dla Unii - z powodów rodzinnych nie byłem na meczu ale z opisów widać ze było bardzo nerwowo - włąśnie wypijam piwo za utrzymanie :D jeszcze tylko dwa razy wpierd.. od Koldiego i po sezonie :roll: .
p.s. na tauron bym nie liczył - na akcjach wtopili 50% wartości firmy - hańba! dobrze że wszystko się tak szczęśliwie skończyło-
prosze jakiś opis meczu :!:

radziu21
Posty: 211
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:42
Lokalizacja: Mościce

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: radziu21 »

no Vaculik w 14 biegu chyba na ostatnim wirazu dal sie wyprzedzic Walaskowi.

muzinho z Johnsonem sobie bardzo dobrze radzili dzisiaj u nas takze chyba dobrze, ze mecz sie skonczyl na tym 14 biegu :)

Don Chichot
Posty: 149
Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Don Chichot »

piotrekj66 pisze:no i sie utrzymalismy teraz wywalic wiekszosc skladu, czekac na spadek Bydzi;) brac ruska za tauronkowe pieniazki plus jakis Bjerre i Crump i za rok moznajechac
A ja bym powiedział tak: Brać Crumpiego i Ruska, wyjebać Pedersena, Ogóra i Monberga i można jechać...
Albo jeszcze jedna wersja: Brać Crumpiego i Gallopa, wyjebać: Jak wyżej...

[ Dodano: 18-07-2010, 21:50 ]
radziu21 pisze:muzinho z Johnsonem sobie bardzo dobrze radzili dzisiaj u nas takze chyba dobrze, ze mecz sie skonczyl na tym 14 biegu
A dlaczego tak uważasz? Może jednak lepiej by było, gdyby pojechali piętnasty bieg?
Skoro i tak nie było bonusa, to co za różnica? A może cud by się stał w piętnastym biegu i jednak bonus zawitałby do nas?
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 21:51 przez Don Chichot, łącznie zmieniany 1 raz.
Qui penis aquam turbat...?

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1524
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Ghoulski »

Don Chichot pisze:
piotrekj66 pisze:no i sie utrzymalismy teraz wywalic wiekszosc skladu, czekac na spadek Bydzi;) brac ruska za tauronkowe pieniazki plus jakis Bjerre i Crump i za rok moznajechac
A ja bym powiedział tak: Brać Crumpiego i Ruska, wyjebać Pedersena, Ogóra i Monberga i można jechać...
Albo jeszcze jedna wersja: Brać Crumpiego i Gallopa, wyjebać: Jak wyżej...
Kasa Misiu, kasa ;) :|
Co do meczu - niestety ale trzeba dzisiaj to powiedzieć jasno - jestesmy najsłabszą drużyna tego sezonu i tylko chyba dzięki ingerencji góry (deszcze,kontuzje przeciwników , absencje) utrzymamy się w lidze . Taka jest smutna prawda :(
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 21:51 przez Ghoulski, łącznie zmieniany 1 raz.

Dom_ino
Posty: 268
Rejestracja: 16 lis 2009, 17:28
Lokalizacja: ja to wiem ??

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Dom_ino »

to ja nie wiem jaki budżet musielibyśmy mieć

Heniol
Posty: 166
Rejestracja: 21 cze 2010, 12:55

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Heniol »

No i co z tego że mieliśmy szczęście?
Jak jest to trzeba z niego korzystać !
Ekstraliga 2011, Kasprzak chyba sobie podpsiał kontrakt z gurgulem na przyszły rok tymi 3 meczami.
A skład taki
Ułamek,Kasprzak,Vaculik i może bjarne a reszta wypierdalać.

Teraz nam pozostaję kibicować polakam w Gp i naszym biednym jóżefom żeby awansowali mimo wszystko :P
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 21:55 przez Heniol, łącznie zmieniany 1 raz.

Don Chichot
Posty: 149
Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Don Chichot »

kangurekm pisze:Kasa Misu kasa
Co do meczu - niestety ale trzeba dzisiaj to powiedzieć jasno - jestesmy najsłabszą drużyna tego sezonu i tylko chyba dzięki ingerencji góry (deszcze,kontuzje przeciwników , absencje) utrzymamy się w lidze . Taka jest smutna prawda
Misiu, ja wiem, że kasa się liczy, ale mając tak możnych sponsorów chyba można wymagać tego i owego, nieprawdaż?
A poza tym, absolutnie nie zgodzę się z Tobą, że jesteśmy najsłabszą drużyną w Ekstarlipie, jesteśmy, moim skromnym zdaniem na miejscu, na którym powinniśmy absolutnie być....
Qui penis aquam turbat...?

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: leszeek17 »

Don Chichot pisze:A może cud by się stał w piętnastym biegu i jednak bonus zawitałby do nas?
Uwierz, że nie, chyba, że dwa defekty albo taśmy :)
kangurekm pisze:Co do meczu - niestety ale trzeba dzisiaj to powiedzieć jasno - jestesmy najsłabszą drużyna tego sezonu i tylko chyba dzięki ingerencji góry (deszcze,kontuzje przeciwników , absencje) utrzymamy się w lidze . Taka jest smutna prawda :(
Szczęście sprzyja lepszym, głupi ma zawsze szczęście itp. - dobierz sobie jedno z tych i wyluzuj już :) Najsłabsza drużyna w lidze właśnie się utrzymała

piewcaspeedwaya
Posty: 58
Rejestracja: 03 gru 2009, 20:12
Lokalizacja: Tarnow

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: piewcaspeedwaya »

http://i27.tinypic.com/nmkha0.jpg


Presz z tym "gównem" z Tarnowa, Szkole "Żak" juz podziekujemy - kibice 8-)

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: maly1965 »

Panowie po co tye dywagacvje DZIS MAMY , WAKACJE !!! W KONCU SA WAKACJE !!! , E-LIGA 2011 JEST NASZA !!!
PREZES OD JUTRA JUZ MONTUJE SKLAD NA NASTEPNY SEZON I IDZIEMY NA MISTRZA !!! JEAJEJ !!!
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Don Chichot
Posty: 149
Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Don Chichot »

maly1965 pisze:PREZES OD JUTRA JUZ MONTUJE SKLAD NA NASTEPNY SEZON I IDZIEMY NA MISTRZA !!! JEAJEJ !!!
Ehe, coś Ci się chyba z deczka poprzestawiało w główeczce.... :-)
Ale marzenia w końcu nic nie kosztują...
Qui penis aquam turbat...?

bartek8344
Posty: 113
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: bartek8344 »

jak jeździli słabo to narzekaliscie utrzyamlismy sie to tez narzekacie... mamy ekstralige na sezon 2011 i to sie liczy!. teraz na luzie jedziemy play off a tu wszystkpo moze sie zdazyc!! co do meczu to chyba nie bede spał cała noc ale bardzo mnie wkurzyli kibice na 2 łuku kiedy do Seba w 1 swoim wyscigu przywiozl 1 punk a kibice zaczeli na niego gwizdac;/ zalosne

wonski_killer
Posty: 1220
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:45
Lokalizacja: Stoned
Kontakt:

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: wonski_killer »

POLONIA JEST DOBRYM ZESPOLEM ! I bylo to dzis widac.

Tyle nerwow to ja chyba porzed obrona pracy nie mialem ! :P Kurde ale radocha po tym 14 biegu... Ale mimo to niektorzy pojechali slabe zawody u nas. Dobrze ze Vaculik robil dzis robote i Ulamek wzial sie w garsc.

Jesli rozmawiamy o skladzie na przyszly sezon, to takiego Kasprzaka chce widziec w przyszlym sezonie (chocby dlatego zeby nie wzmacniac rywala jak ktos juz wczesniej pisal) Ulamek i Bjarne zostaja bo sa solidni jak sie im chce. Jonsson moim zdaniem bedzie do wziecia i warto sie nad ta kandydatura zastanowic, a reszta to co Bóg (i pan Gurgul) da.

EKSTRALIGA !

bartek8344
Posty: 113
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: bartek8344 »

Jonsson zapowiedział ze chce zostac w Bydgoszczy do końca kariery w którymś tam wywiadzie. ale kto wie jak by dostał dobrą oferte...

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: ams92 »

bartek8344 pisze:nie bede spał cała noc ale bardzo mnie wkurzyli kibice na 2 łuku kiedy do Seba w 1 swoim wyscigu przywiozl 1 punk a kibice zaczeli na niego gwizdac;/ zalosne
Popieram, to zachowanie jest żałosne. Przypuszczam jednak, że te głąby co gwiżdżą na zawodników swojej drużyny niestety nie czytają tego forum. A może i lepiej. Irytujące jest zachowanie judaszy, którzy po "trójce" biją brawo, żeby w następnym słabszym biegu wygwizdać. Ogarnijcie się ludzie ; )_
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

piotrekj66
Posty: 321
Rejestracja: 27 lip 2009, 16:39
Lokalizacja: Tarnow/Krakow

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: piotrekj66 »

Jak czewa spadnie to wolny bedzie Holta a on w tym sezonie naprawde zasuwa:)

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: ElPolako »

piotrekj66 pisze:Jak czewa spadnie to wolny bedzie Holta a on w tym sezonie naprawde zasuwa:)

Wydawało mi się, że już się nauczyliśmy...
Nie potrzebujemy takich indywidualistów jak Holta. Potrzebujemy zawodników którzy będą potrafili stworzyć DRUŻYNĘ.

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: maly1965 »

Don Chichot pisze:Ehe, coś Ci się chyba z deczka poprzestawiało w główeczce.... :-)
Moze troche spokojniej Szanowny Kolego.
Gdybym byl na miejscu Prezesa to juz wlasnie dzis zaczolbym szukac zawodnikow na nastepny sezon aby znow nie zostac z reka w nocniku.
wiec moze troche wyluzuj co ?
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: lynx »

ja z meczu jestem zadowolony
Polonia postawiła się mocno, ale to też za sprawą dwóch taktycznych (bez tego różnica dużo większa), pojechało u nich 2,5 zawodnika
ciul tam z bonusem, bo ani nam ani im to nic w tabeli nie zmienia
liczy się wygrana i po to dziś jechaliśmy
nawet fajnie, że mecz był na styku, bo emocji nie brakowało
po 11 biegach remis, a większość liczyła na to, że po 11 biegach to już będziemy mieli bonus w kieszeni
świetna akcja KK po szerokiem i kapitalna akcja Barneja w 13 biegu, na granicy faulu wypchnął Kościechę i tym samym zrobił dobrą robote dla Jespera (który to na swoim marnym poziomie), jakby się Kostek wyłożył, to sędzia wykluczył by BP.
Szkoda, że nie pojechał Marcin, bo tor był do jazdy, na pewno za Monberga zrobiłby nie gorszy wynik, tym badziej lepszy byłby niż Jędrzejak
Mam nadzieje, że na 3 osoatnie mecze Marcin wróci do składu

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: maly1965 »

lynx pisze:Mam nadzieje, że na 3 osoatnie mecze Marcin wróci do składu
Tak , teraz juz moze wracac , ma szanse sie pokazac.
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

1928
Posty: 795
Rejestracja: 25 lip 2009, 22:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: 1928 »

Krzysiu Kasprzak aeaeaooo :D juz niepamietam takiego goscia co zasuwa pod samą bandą oj dawnot akiego nie było w tarnowie


p.s Monberg świetnym występem potwierdzil ze jest lepszy od MR :lol:

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: 4evern »

Wypowiedzi ludzi ktorzy nie byli na meczu i sugeruja sie opisem na SF i espeedway po prostu smiesza. Polonia dzis postawilo bardzo wysokie warunki . WIdac bylo ze Szwedom idelanie lezy taki tor. Walas jechal swoje ( ostro ) - dzieki bogu Rusek i juniorzy pojechali wielkie G. Obawialem sie Kosciechy i po pierwsyzm jego biegu naprawde sie wystraszylem o nasze utrzymanie. Cale szczescei bylo to jednorazowy wyskok i reszta wystepow potwierdzil swoja ligową szarzyzne wyjazdową. Kolejny mecz uratował nam Bjarne Pedersen. Nie odpuszczał, chodz dwa razy potraktowany bardzo ostro to do konca walczyl o odbicie pozycji - raz zrszta udane. Kasprzak złapał super formę i to co dzis robił na bandzie to dziki szał. Vacul pojechał dobre zawody. Seba słabiej ale w odpowiednim momencie pociągnał i zagwarantowal nam zwyciestwo. Tomek i Monberg słabsze wystepy ale bylo widac checi. Szymek wazne 4 pkt. Podsumowując - znowu wygrała DRUZYNA.

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: maly1965 »

Reasumujac , zalatwilismy Sobie dzis spokoj do 2012 bo z rok Nikt nie leci.
Podobnie jak Kolega mialem "strach w oczach" po pierwszym wystepie Kosciechy a po 11-tym biegu myslalem ze "zejde" a juz wiele na zuzlu widzialem :oops:
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Zablokowany