Obrazek

Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: savage »

Oczywiście można pisać: Co będzie gdy zawali Fredka, Pedersen, Vacul, jednak tego jednoznacznie przewidzieć nie można.

Natomiast, pracując w klubie i znając od środka "konflikt" KK vs Unia, jeżeli można mieć chociaż cień podejrzeń o ewentualną dywersję Kaspera, to należy wystawić Madsena i kropka!


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: KoNiK »

a co w przypadku kiedy relacje na lini Madsen - Unia sa jeszcze gorsze niz te z Kasprzakiem :?: :lol:

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: noflattery »

Warto zaznaczyc, ze nawet jesli Kasprzak nie zamierza sie w zaden sposob odgryzać, to moze najzwyczajniej w swiecie nie wciskac motora tam, gdzie zaryzykuje zdrowie na wielkich predkosciach, mimo, ze jeszcze niedawno by wcisnął. Dlatego jak na razie jest mocna zagwozdka czy niedoswiadczony Madsen czy niepewny Kasper. Kogo nie wstawia, to w przypadku plamy ktoregoś z nich, bedzie ostra krytyka.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: savage »

a co w przypadku kiedy relacje na lini Madsen - Unia sa jeszcze gorsze niz te z Kasprzakiem :?: :lol:
To samo co w przypadku, gdy Pedersen zrobi to samo, bo teoretycznie za rok nie będzie już Jaskółką... Kompletnie nie o to mi chodzi!

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
lukaszks
Posty: 990
Rejestracja: 04 kwie 2011, 16:11
Lokalizacja: Zachodnie

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: lukaszks »

Wszedł przepisz o 1 zawodniku z GP i aż się boje,żeby tym debilom z zarządu nie przyszło do głowy zatrzymanie Pedersena bo 1 liga wita...
...Tarnów moim miastem,Unia moim klubem,z tego powodu w sercu odczuwam dume....

marianex2
Posty: 30
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Tarnów

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: marianex2 »

Maślanka miał farta. Z niczego zrobili coś. Bez mega gwiazd , niezłej kasy stworzyli DRUŻYNĘ U nas niezłe kontrakty ale źle spisane i mamy to co mamy. Można gdybać co by było gdyby ..... , ale nie o to chodzi . Módlmy się aby sezon dla nas zakończył się w tą niedzielę :)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: ams92 »

Skoro w awizowanych nie ma Krzyśka, to po ostatnich konfliktach z klubem, jestem niemal pewien, że w niedzielę Kasprzak nie pojedzie. Co to dla nas znaczy? Jeśli Madsen nie pojedzie życiówki, to ten sezon nie skończy się w niedzielę. Z jednej strony, dłużej emocje. Ale ja dziękuję za takie emocje. Powiem tylko, że o ile przed meczem z Włókniarzami w zasadniczej o wynik byłem spokojny i nawet tego bonusa, tak teraz obawiam się tego meczu. Czuję, że atmosfera też nie jest najlepsza.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

1928
Posty: 795
Rejestracja: 25 lip 2009, 22:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: 1928 »

ilu z was sie łudzi że Kasprzak po takich scenach zrobiłby chociaz 8 punktów? nieróbcie dramatu panowie,jego temat na ten mecz mam nadzieje jest zamknięty

wicek
Posty: 240
Rejestracja: 25 maja 2010, 15:05
Lokalizacja: tarnow

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: wicek »

A mnie tu pachnie I liga .......nalezy nam sie jak psu buda
Kurde moze nawet bedziemy miec 2 zawodnikow z GP a moze i wiecej

Linksiq
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2011, 7:53
Lokalizacja: Krosno

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Linksiq »

Witam wszystkich. Wybieram sie do Was w niedziele na meczyk ... mam pytanie w związku z tym spotkaniem, iz jest to spotkanie o wysoka stawke, czy bedzie mozna kupic bilety w kasach np 2 h przed meczem ?? I jaka bedzie cena biletu normalnego ?? Oczywiscie mam nadzieje ze klub po sasiedzku wygra, chociaz bedzie ciezko :/

Stary KiBic
Posty: 267
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:55
Lokalizacja: Ablewicza

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Stary KiBic »

"Bilety w dniu meczu będą dostępne w kasach Stadionu Miejskiego od godziny 11:00. Wszystkie Panie tego dnia będą mogły obejrzeć zawody kupując tylko program zawodów. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 15:00.



UWAGA! Program zawodów będzie można nabyć jedynie w kasach stadionu i w Sklepiku Kibica. W przypadku odwołania meczu zwrot biletów będzie możliwy jedynie w miejscu zakupu.



Ceny biletów:
Trybuna: 45 zł
Normalny: 28 zł
Ulgowy: 20 zł

" kupisz spokojnie bilety nawet pięć minut przed 17

Wirtuoz
Posty: 232
Rejestracja: 12 gru 2009, 21:23
Lokalizacja: Tarnów!

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Wirtuoz »

A na stadionie od rana pojawiają się samochody oznaczone "Zespół ratunkowy do spraw kryzysowych" :lol: JEDZIEMY PO ZWYCIĘSTWO :mrgreen: !

Awatar użytkownika
ricki6
Posty: 378
Rejestracja: 25 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: ricki6 »

Ale wy naiwni jesteście.jak oni odrobią te 8 punktów to to będzie jak święto narodowe.Ja osobiście nie widzę takiej opcji.baraże jak nic..
MISTRZ BYŁ, JEST I BĘDZIE... TYLKO JEDEN....

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: JaGa »

Chciałbym poinformować że podczas niedzielnego meczu przeciwko Włókniarzowi Częstochowa kibice prowadzić będą akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem zmian w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. Podpisy zbierane będą w okolicach młyna (na 1 łuku).

Dlatego też prosimy wszystkich kibiców czytających to forum o poświęcenie kilku minut przed meczem lub w jego trakcie i podejście do młyna w celu złożenia podpisu. Jest to dla nas kibiców bardzo ważne!!


Więcej informacji TU
albo www.kibicezabezpieczenstwem.pl


Jednocześnie zapraszamy wszystkich, którzy aktywnie chcą wspierać nasze jaskółki do młyna!! Każdy szal w dłoń ubrany w białą koszulkę i lecimy z koksem.
Wszystkich, którzy są zainteresowani zakupem paska proszeni są o stawienie się w młynie i proszę pytać o mnie ;)

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: maly1965 »

ricki6 pisze:Ale wy naiwni jesteście.jak oni odrobią te 8 punktów to to będzie jak święto narodowe.Ja osobiście nie widzę takiej opcji.baraże jak nic..
Wy , to znaczy kto ? . kim ty jestes ze takie smiale teorie stawiasz i jeszcze obrazasz innych ... a niech nie odrobia i pojedziemy w barazach a tam strzaskamy dupe kto by sie nie nawinol ... jeszcze jeden mecz w sezonie o cos nikomu nie zaszkodzil........nawet jestem za...
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Marcus_Cleverly
Posty: 1549
Rejestracja: 19 lut 2010, 20:21

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Marcus_Cleverly »

Ricki ma 100 % racji. Juz tu byli tacy co wieszczyli ze Wrocław z 30 nie wyjdzie.

Ale tak naprawde w tym meczu WSZYSTKO zalezy od Madsena. Bo na juniorow nie licze.

Czaja spokojnie 5 punktow przywiezie i to moze byc wlasnie decydujace o sukcesie Lwów.

Po za tym Grisza , Nermark beda miec po 6 biegow a Karlsson drugi raz tak slabo nie pojedzie.

Stary KiBic
Posty: 267
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:55
Lokalizacja: Ablewicza

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Stary KiBic »

ee tam Marcus Nermarkowi skończył sie trafiony silnik i jedzie padakę więc bądźmy optymistami ;)

balu
Posty: 1566
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: balu »

Linksiq pisze:Witam wszystkich. Wybieram sie do Was w niedziele na meczyk ... mam pytanie w związku z tym spotkaniem, iz jest to spotkanie o wysoka stawke, czy bedzie mozna kupic bilety w kasach np 2 h przed meczem ?? I jaka bedzie cena biletu normalnego ?? Oczywiscie mam nadzieje ze klub po sasiedzku wygra, chociaz bedzie ciezko :/
JA przyjezdzam zawsze pol godziny przed spotkaniem , na luzcie kupuje bilety, czasem stoje najwyzej 10 minut w kolejce. Mam tez pytanie do ludzi spod Tarnowa (troche offtop) czy droga do tarnowa od strony Lisiej gory jest dalej remontowana czy juz moze zakonczono prace? Prosze o odpowiedz bo dla mnie to wazne

wonski_killer
Posty: 1220
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:45
Lokalizacja: Stoned
Kontakt:

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: wonski_killer »

balu pisze:droga do tarnowa od strony Lisiej gory jest dalej remontowana czy juz moze zakonczono prace? Prosze o odpowiedz bo dla mnie to wazne
Remont ten prawdopodobnie nigdy sie nie skonczy, bo krajem rzadza niekompetentni ludzie, a kazdy kradnie gdzie popadnie, a natakich budowach autostrad to juz norma. Ja jezdze przez - Pawezow - Krzyz - mniej nerwow i pol godziny szybciej. Plus atrakcja dla milosnikow rajdow samochodowych w postaci swietnej szykany i to darmowej, zafundowanej przez naszych super drogowcow. ;)

Mecz wygramy. 8 punktow to jak zawsze duzo i malo.

wielga
Posty: 605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:00
Lokalizacja: Os. ZIELONE

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: wielga »

Mogło mi umknąć ale czy kobiety wchodzą na program ?

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1466
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Loramski_84 »

wielga pisze:Mogło mi umknąć ale czy kobiety wchodzą na program ?
Si :)

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: JaGa »

Podczas dzisiejszego meczu będą zbierane podpisy pod projektem zmian w ustawie dot. imprez masowych. Z tej okazji prosimy wszystkich kibiców, aby poświęcili te kilka minut przed meczem czy też w trakcie, aby podejść na pierwszy łuk i wypełnili listę. Każdy głos jest niezmiernie ważny. Dlatego też można samemu wydrukować listę i przed żużlem zebrać w domu czy też od sąsiadów kilka podpisów i dostarczyć je nam na stadion - http://kibicezabezpieczenstwem.pl/docs/ ... parcia.pdf
Każdy podpis jest bardzo ważny i wierzymy, że wspólnymi siłami, Polscy kibice zbiorą te minimum 100 tyś podpisów.

Jeśli ktoś dziś nie dostarczy podpisów, to może to uczynić podczas meczu piłki, albo umówić się na mieście na przekazanie list. Wam to zajmie kilka minut, a dla nas będzie to coraz mniej podpisów do zebrania.

LICZYMY NA WAS!!


P.S.
Przypominam, że podpisywać się mogą tylko osoby pełnoletnie i trzeba poprawnie wypełnić wszystkie rubryki!!


WSZYSCY NA BIAŁO I Z SZALEM W DŁONI DO MŁYNA JUŻ OD 16!!
Po meczu proponujemy udać się pod spółkę w jak największej liczbie, by wspólnie domagać się zmian w klubie, a zarazem, by "podziękować" za jakże udany, okraszony wiadrem medali sezon!!
Na pierwszy ogień PP :lol: 8-)

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: maly1965 »

Czyli zegnamy Blondyne...zostal wyautowany...


"Już dzisiaj na torze w Tarnowie odbędzie się rewanżowy mecz o VII miejsce w Speedway Ekstralidze. Skład Włókniarza na ten mecz już dawno był znany, natomiast w drużynie Tauron Azoty o ostatnie miejsce w składzie walczyli na piątkowym i sobotnim treningu Leon Madsen (na zdjęciu) i Krzysztof Kasprzak.

Duńczyk w całym sezonie wystąpił tylko w czterech meczach Jaskółek, ale to właśnie on pojedzie w niedzielnym meczu. Madsen okazał się lepszy na treningach od Kasprzaka. W pierwszym meczu w Częstochowie wygrał Włókniarz 49:41. "
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Marcus_Cleverly
Posty: 1549
Rejestracja: 19 lut 2010, 20:21

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Marcus_Cleverly »

to już mamy kozła ofiarnego 8-) sorry Leon
'' Jesteś tak dobry jak dobry był twój ostatni mecz ''

cubeut
Posty: 295
Rejestracja: 26 lip 2009, 10:55
Lokalizacja: .........

Re: Mecz o 7 miejsce: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: cubeut »

wypada tylko wierzyć w słuszność decyzji sztabu szkoleniowego, bo to oni widzieli ich obu na treningu, więc trudno z tą decyzją polemizować.

Ja osobiście mam pewne obawy co do tego chłopaka, i wcale mu tu nie ujmuje umiejętności, chodzi o to iz baaaaardzo mało jeździł tu, kręcił sie w okolicach 5 pkt, tylko 5 pkt. a my dzis potrzebujemy co najmniej 4 zawodników powyżej 10 !!

ojjj bardzo sie boje tego meczu...
no gear no breaks no fear-SPEEDWAY!!

Zablokowany