Obrazek

I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

snake95
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2011, 15:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: snake95 »

Dobry mecz ! Moim zdaniem Herbata najlepszy, widać że był szybki. Od 2010 roku chodziłem na żużel drżąc o wynik, nawet z drużynami które aspirowały do spadku, ale widze że to się powoli zmienia :) Co do programów, dowiedziałem się że trenerem Sparty jest Dariusz Śledź :shock: A i pozdrawiam pana który stał koło mnie i sciągał sektorówke na dół, paranoja...
Well you can always find a place to go...

Awatar użytkownika
gravel
Posty: 478
Rejestracja: 31 sty 2012, 13:19
Lokalizacja: Tarnów

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: gravel »

Debil żałował, że noża nie wział bo by to pociał ;/ W takim razie nasuwa się pytanie: Po co zasiada na pierwszym łuku?!
A co do meczu to fajnie ze druzyna jedzie i wygrywa. Prawdziwym sprawdzianem bedzie przyszły mecz W ZG i jestem pełen nadzzei na końcowy sukces na obczyźnie :P
Unia Tarnów, 3 DMP!

yasiu
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2012, 22:04

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: yasiu »

Mecz i wynik- marzenie :D Żeby tylko pary im nie zabrakło, aż do końca sezonu to będzie mega :D

House
Posty: 123
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:20
Lokalizacja: Tarnów

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: House »

Wynik i jazda naszych to poezja, natomiast co do organizacji to naprawdę.. stało tyle tych ochroniarzy, z czego 1 - 2 sprawdzają, a reszta się patrzy, tak jakby nie mogli podejść do 2 bramki (na 2 łuku) i też sprawdzać, no ale cóż, nie spodziewano się pewnie takiej liczby, a ile ludzie myśleli, że sobie spokojnie wejdą, stadion prawie pełny, wygrana, czas na Falubaz :).

Raf8
Posty: 138
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:47

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: Raf8 »

Bardzo dobra jazda Jaskółek. Teraz trzeba pokazac forme z Falubazem. Dzis Falubaz porazka z Polonia Bydgoszcz.
Wisła z Unią...

xania514x
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2011, 11:01
Lokalizacja: Piła

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: xania514x »

Gratuluje Wam wyniku :) po prostu Tarnów pocisnął ;D
mam nadzieję, że 13 maja uda mi się realu zobaczyć to widowisko :D

1928
Posty: 795
Rejestracja: 25 lip 2009, 22:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: 1928 »

Masa nowych wiesniaków przyciągniętych przez perspektywe sukcesu praktycznie popsuła cała oprawe.Szkoda,juz tesknie za relacjami z Tvp sport bo przynajmniej niej wtedy zostana w domu

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Wiesniaki wiesniakami ale wazne ze Unibax przebil 30pkt bo jestesmy liderem tabeli :D Dzis Krzys "200 points" jechal dla Wladzia i trzepnal 7+1 hahaha. Moze jak nastepny mecz dedykuje swojemu mentorowi Gallopowi to do 9 dobije lub chociaz na nominowane sie zalapie :P

cubeut
Posty: 295
Rejestracja: 26 lip 2009, 10:55
Lokalizacja: .........

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: cubeut »

Wszystko spoko, wynik super, tylko po co to opóźnienie? jak spóźnialskim sie nie chciało ruszyc dupska wczesniej to ich strata. ja mogłem marznąć dwie godziny przed meczem, to jeszcze odłożono rozpoczęcie bo wygodnickim sie nie chciało.
Aha, nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na Strażników W(m)iejskich, którzy hurtem wypisywali mandaty samochodom zaparkowanym wzdłuż stadionu. to dopiero zachęta by przychodzić na mecze....jego mać.
no gear no breaks no fear-SPEEDWAY!!

Awatar użytkownika
lukaszks
Posty: 990
Rejestracja: 04 kwie 2011, 16:11
Lokalizacja: Zachodnie

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: lukaszks »

Dla mnie dziś najlepszy Madsen bezapelacyjnie i Kołodziej bałem się troche o jego forme ale widać,że niepotrzebnie :P.Hancock tak powinnien jeżdzić w każdym meczu jak w tym i jedyne co bym zmienił po tym meczu to wirażowego,bo mógł nam dwóch zawodników skasować...jednak tam trzeba być sprawnym a nie kulawym :P
...Tarnów moim miastem,Unia moim klubem,z tego powodu w sercu odczuwam dume....

miki
Posty: 409
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:14

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: miki »

Co do sektorówki to zrozumcie zwykłego kibica po prostu chciał zobaczyc i pobic brawo zawodnikom. Co do prostaków według mnie troche brakuje wam wyczucia dla przyspiewek moze raz tylko pojawiła sie "bedzie 5:1" ale wy chyba znacie tylko z k s z k s z k s z k s z k s a i jeszcze zks zks i jeszcze z k s a i jeszcze dodam ze krzyki jednego goscia były głosniejsze od was. Dalej czy ta grupa nie powinna miec swojego sektoru na stadionie bo takowego nie macie tylko zajmujecie 40% 1 wirazu STOJĄC wczesie biegu chodzi mi o to ze troche ludzi jest z jednej strony troche z drugiej troche tu troche tam i was sa wmieszani zwykli ludzie tzw.pikniki to nie ma sensu bo nie jestem pierwszy raz na meczu jak ludzie krzycza siadac k...a ale skad my musimy stac i tu jest moje pytanie czy na te 70sekund biegu nie mozna usiasc k...a jak jest przerwa to sobie robcie co chcecie skaczcie, cokolwiek sam sie chetnie podłacze nie ze was nie szanuje jak najbardziej jestem za ale według mnie cos jest nie tak. nie chce tez nikogo obracac ale z tego co widze to srednia wieku tego fanu to 16-20 lat i jeszcze e panny cos piszczace moze to głupie ale ogladajac mecz stal-apator to w fanie widze gosci 25-30 lat rozebranych i dracych ryja a i majacych swoja sektorówke a nie panny a kto reraz jedzie?? jedzie Kołodziej. o ja zaraz sie posikam moze to głupie ale to tylko moje zdanie. Licze na madre i konstruktywne odpowiedzi

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3743
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: Greg-Tarnów »

Brawa za wynik forma cieszy zobaczymy jak będzie z Zielonką za tydzień.Ale jedno trzeba powiedzieć kibice sukcesu dopisali :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Yarek
Posty: 291
Rejestracja: 21 gru 2011, 19:55
Lokalizacja: Heaven/Hell

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: Yarek »

Mecz całkiem niezły, kilka biegów na całkiem niezłym poziomie.
Co do zawodników to mam podobne odczucia co pozostali forumowicze, tj. Madsen najlepszy, a reszta zrobiła swoje.
Jest dobrze, nieźle pociskamy, ale co do przekonania o realnej wartości drużyny trzeba poczekać do meczu z ZG.

miki
Posty: 409
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:14

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: miki »

A i jak bo pewnie nie którzy napisali nie mam 15 lat i nie byłem 1 raz na meczu

Awatar użytkownika
Yarek
Posty: 291
Rejestracja: 21 gru 2011, 19:55
Lokalizacja: Heaven/Hell

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: Yarek »

miki pisze:A i jak bo pewnie nie którzy napisali nie mam 15 lat i nie byłem 1 raz na meczu
Może i nie masz 15 lat, ale ortografia jest dla ciebie bezlitosna.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: PrzemczaN »

Mnie oprócz wyniku cieszy widoczna dobra atmosfera w drużynie. Widać, że to jest team a nie zlepek kilku zawodników gdzie każdy sobie rzepkę skrobie. A jak jest dobra atmosfera to jest pomoc i będą też wyniki. I mam nadzieję, że po meczu nie zobaczę już tej lawety. Nic się zawodnikom nie stanie jak przejdą raz na nogach całe okrążenie, zresztą od I wirażu szli już sami. A tak to jest możliwość zbicia "piątki" i to też buduje atmosferę między kibicami a zawodnikami.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: Zniesmaczony_UT »

miki musisz przydziabac kilka kilo serwatki, troszke pąpek i nastepnym razem jak krzykniesz "siadac" to wszystkie "wiesniaki" beda posluszne :P
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 21:18 przez Zniesmaczony_UT, łącznie zmieniany 1 raz.

jozek89
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2010, 13:09
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: jozek89 »

Do Miki: powiem tak skoro Tobie nie pasuje ze ktoś stoi to nikt Ci nie broni iść na trybune lub na 2 łuk:) widze ze dla Ciebie to przyjscie na mecz to posiedziec zjeść kiełbaske i wyjść tak wnioskuje po Twoim wpisie:) bez zadnych spinek:) skoro jestes takim kibicem to dlaczego nie przyjdziesz sam do młyna?::) jasne Toruń Zielonka Gorzów i wiele innych druzyn w młynie ma 25 - 30 -latków ale nie tylko bo są i kobiety w podeszłym wieku dziadków itd. bo dla nich mecz to cos wiecej niz wypicie browara na stadionie i zjedzenie paluszków:) i moim skromnym zdaniem skoro ktoś przychodzi na 1 łuk to powinni cały czas stać .... ale mamy dziwne czasy ...
Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od ojczyzny. TO MY KIBOLSKI RÓD!!

miki
Posty: 409
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:14

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: miki »

Y2J pisze:
miki pisze:A i jak bo pewnie nie którzy napisali nie mam 15 lat i nie byłem 1 raz na meczu
Może i nie masz 15 lat, ale ortografia jest dla ciebie bezlitosna.
No dokładnie sam widze błędy.:)

Ale podoba mi sie zachowanie w stosunku do Lamparda po prostu brak reakcij i ok chociaż sam mam ochote go wygwizdac.

1928
Posty: 795
Rejestracja: 25 lip 2009, 22:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: 1928 »

Apropo piwa na stadionie,tak po nim głowa boli że mieszany jest chyba z denaturatem.masakra

Za tydzień świetna okazja wygrania po 7 latach pierwszego meczu wyjazdowego,oby!

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: Zniesmaczony_UT »

jozek89 pisze:i moim skromnym zdaniem skoro ktoś przychodzi na 1 łuk to powinni cały czas stać
mozesz to rozwinac troszke bardziej, bo jakos tego nie ogarniam? Idac Twoim tokiem myslenia nastepnym razem proponuje powyrywac wszystkie lawki bo przeciez i tak nie sa potrzebne. Niektorym to sie strasznie w glowach poprzewracalo.

miki
Posty: 409
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:14

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: miki »

Dokładnie bez spinek. Ale dla mnie troche było by bez sensu ogladfanie meczu na drugim łuku czy na trybunie bo prawdziwy zuzel jest na 1 łuku. A i nie jem kiełbasek a ze stadionu poszełem jakies 30 min po meczu. Ale widze ze to wszystko zmierza w kierunku piłki czyli zo z teg ze sam eleganckie miejsca siedzace ale i tak cały mecz sie stoi. Ale chyba nie ma co porównywac piłki i zuzlem mi tylko chodzi o te 70 sekund biegu kiedy naprawde mozna by było uśiąść.

rygu
Posty: 446
Rejestracja: 02 gru 2009, 20:07

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: rygu »

tylu kibiców to już ładnych parę lat nie było , mecz ładny choć widać że nasi juniorzy i jeden senior zza miedzy mają nad czym pracować.

Awatar użytkownika
norbi1995
Posty: 70
Rejestracja: 02 kwie 2012, 21:51

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: norbi1995 »

Mecz piękny. Jednak pytanie dlaczego zamknieta prosta. Oraz to że cały mecz ludzie kierowali w naszą strone wulgaryzmy z powodu że komuś wyścig zasłaniamy, cos tu jest nie tak i to musi ulec poprawie Bo ciekawe czemu taki jeden z drugim zamiast jeść sobie słonecznika na drugim łuku ma pretensje o doping w młynie
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez norbi1995, łącznie zmieniany 1 raz.

miki
Posty: 409
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:14

Re: I kolejka: Unia Tarnów - Sparta Wrocław

Post autor: miki »

norbi1995 pisze:Mecz piękny. Jednak pytanie dlaczego zamknieta prosta. Oraz to że cały mecz ludzie kierowali w naszą strone wulgaryzmy z powodu że komuś wyścig zasłaniamy, cos tu jest nie tak i to musi ulec poprawie Bo ciekawe czemu taki jeden z drugim zamiast jeść sobie słonecznika na drugim łuku ma pretensje o doping w młynie
Tym pytaniem sam sobie odpowiedziałes na nie "BO ZASŁANIACIE KOMUŚ WYŚĆIG" A co do dopingu to nie chce mi sie duzo rozpisywac powiem tylko ze był on po prostu słaby.

Zablokowany