Obrazek

III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: KoNiK »

zrobienie kogos na dystansie przez Leona juz powinno Ci wystarczyc za to show ktorego Ci braklo tylko dlatego ze nie wyszedl do Ciebie i nie pomachal :lol:

co do Borowicza to tylko pozostali nasi juniorzy moga sobie pluc w brode ze zamiast nich jezdzi taki koles. Jak dla mnie Cieślak powinien na niego stawiac bo widac ze mimo tych przywożonych zer byl kontakt i walka, ktorej nie spodziewal bym sie po pozostalych. Koza moze ale patrzac jak sobie radzil podczas IMSJ to wnioskuje ze roznie moglo by byc aczkolwiek to juz gdybanie.

Awatar użytkownika
pushthebutton
Posty: 291
Rejestracja: 31 mar 2010, 9:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: pushthebutton »

A ja niestety przeczuwam ze będzie bieda z juniorami przez cały sezon i przez to nie będzie ciekawie. Jak dla mnie to Kacper jest po słabym zawodnikiem i nigdy nie będzie riderem typu z Maciek czy Pawliccy, niestety. Druga pozycja juniorska jeszcze słabsza także szału nie ma.

Obym się mylił ;-)

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: macies1978 »

Mecz super pod względem tego , że po takiej przerwie wreszcie prawdziwe emocje.
Leszno będzie groźne u siebie ale na wyjazdach słabo to widze nawet w Gnieźnie i Wrocławiu.

Co do wywiadu z Łagutą po meczu to ewidentnie chłopak doznał ulgi widząc podejście w Tarnowie do niego. Atmosfera super w parku maszyn.
Co do indywidualnych ocen:
Artem - swoje zrobił ma olbrzymi potencjał i moim zdaniem będzie wiodącą postacią tego zespołu. Co najważniejsze zaraża swoją postawa i optymizmem innych. On na pewno będzie umierał za Tarnów ( no może nie za Tarnów, ale za Cieślaka na pewno)
Magik - grono ekspertów już się wypowiedziało na jego temat , że nie udźwignie. Moim zdaniem podołał z nawiązką oby tak dalej póki co zastąpił Grega w 100%.
Leon - patrząc przez pryzmat jego problemów zdrowotnych super mecz , chociaż po pierwszym starcie byłem mega załamany. Ale pokazał że jest wart każdego euro wydanego na jego kontrakt.
Martin - zawodnik GP motor tego zespołu jak dla mnie najlepszy zawodnik meczu.
Janusz - swoje zrobił ale te słabsze biegi to już u niego tradycja, chyba za dużo kombinuje po drodze. Wiem że jechał tuż po polaniu i w ogóle , ale przecież nie pierwszy raz tak jedzie.
Kacper - zawiódł mnie po całości liczyłem że powalczy z młodzieżą Leszna. Nie zrobił póki co postępu na naszym torze zobaczymy co będzie na wyjazdach
Mateusz - jak dla mnie będą z niego ludzie. Widać, że chce, że już dużo potrafi. Koza i inni będą mieli ciężkie zadanie wygryźć go ze składu. chociaż moim skromnym zdaniem Krystian Remapała prezentuje się lepiej od niego, ale zanim będzie mógł startować w lidze upłynie sporo czasu.

Co do stadionu to pusto na płycie, pusto na bandach jak na mistrza kraju.
Chyba , że pieniądze od obecnych sponsorów są tak wielkie że więcej nam nie trzeba.
co do liczby widzów to jak na środek tygodnia , durną godzinę rozpoczęcia, brak przedsprzedaży biletów bardzo dobry wynik. Który jak mniemam utwierdzi obecny zarząd w przekonaniu że dystrybucja wejściówek jest OK.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: JaGa »

bartek_1990 pisze:(...) któremu można najmniej zarzucić i jednocześnie najwięcej mu zawdzięczać :)
Ale tak naprawdę szczerze mi powiedz - co takiego konkretnego Cieslakowi mamy zawdzięczać? Cóż on takiego zrobił, że tak powiem namacalnego? Bo tak wszyscy mówią, że czego to Marko nie robi ... ale właściwie to co on takiego robi?
Bo to, że nazwisko Cieslak w świecie żużlowym jest rozpoznawalne i jest to dobra marka to wiemy. Ale nic poza tym ... i tylko to mozna uważać za jego + bo w kwestiach powiedzmy sportowych to on się udziela najbardziej i sam fakt że ten rolnik jest nasz sprawia, że inni troszkę bardziej się z nami liczą.

W sprawie Gomólskiego. Kacper wprost powiedział w rozmowie, że jest wkurwiony na to, że mu tak słabo poszło. Ale zapowiada, że we Wrocławiu będzie chciał gryźć tor i zrobi wszystko by walnąć dwu cyfrówkę. I oby mu się udało, bo chęci ma chłopak. A co wyjdzie? No oby to czego on sam chce ;)

Jeśli chodzi o Krystiana Rempałę - jeśli Jaca będzie go krótko trzymał, a ten w dalszym ciągu będzie się rozwijał, jak to ma miejsce, to naprawdę będą z niego, nie wiem czy mistrzowie, ale na bank bardzo dobry zawodnik!!
Bo to jaki progres zanotował w stosunku do tamtego roku to naprawdę szacun. Tylko jeszcze starty i ogień na tłoki ;)
macies1978 pisze:Który jak mniemam utwierdzi obecny zarząd w przekonaniu że dystrybucja wejściówek jest OK.
Nie strasz ;)

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: bartek_1990 »

Cóż takiego zrobił? Hmm a co wg Ciebie powinien zrobić "namacalnego" żebyś go wychwalał? Ja Ci powiem jak to z mojej perspektywy wygląda: Otóż ja Cieślakowi zawdzięczam tytuł mistrzowski, po prostu. Wiem, pewnie zaraz powiesz że to zawodnicy jeżdżą a nie trener - tylko że on sobie tych zawodników dobrał. On z Madsena wcześniej zrobił we Wrocławiu dobrego zawodnika i teraz ściągnął go za sobą do Unii. On nadzorował rozwój Maćka Janowskiego i to między innymi za nim Maciek przyszedł do Unii. Popatrz, dla ilu świetnych zawodników argumentem przejścia do klubu jest obecność trenera Cieślaka. Myślę, że niejeden nasz zawodnik nie osiągnąłbym takich wyników, gdyby nie obecność kogoś takiego jak Cieślak. Dla mnie to jest wystarczająco dużo. Jestem też pewien, że o wielu "wewnątrz-klubowych" rzeczach nie wiemy, a znając nasze realna i to co się mówi/słyszy o tym, jak to u nas w klubie wszystko wygląda i działa, to podejrzewam, że w wielu kwestiach to właśnie Cieślak odgrywał kluczową rolę i aż strach pomyśleć co by było, gdybyśmy za trenera mieli jakiegoś pionka a nie takiego fachowca :)
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: PrzemczaN »

Cieślak nie tyle ściągnął do Unii Madsena, co jakby go "ożywił". Madsen był już wcześniej i nasi fachowcy nie widzieli w nim zbyt wielu dobrych stron, bo większość meczów mógł sobie oglądnąć w TV. A teraz nikt nie wyobraża sobie tego zespołu bez Leona.

Sam dobór zawodników, czyli to co pisze Bartek. Przez lata narzekaliśmy. Ten nie walczy, ten wiecznie pretensje o tor, ten chodzi obrażony. Czy pod wodzą Cieślaka dzieją się takie rzeczy? Pod względem atmosfery w paru maszyn mamy chyba najlepszy zespół w Polsce. Wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci, a dobra atmosfera to podstawa dobrego wyniku. To Cieślak dobrał tych ludzi.

Następna rzecz, też w sumie chodzi o zawodnika. Jestem niemal pewien, że gdyby nie Cieślak, to dziś mielibyśmy w składzie Świderskiego a nie Lagutę. To Cieślak powiedział mu wyraźne nie, bo nie chciał w drużynie kontuzjowanego zawodnika. Za nami co prawda nasz jeden mecz, Gniezno jechało 2. Labuta >> Świderski.

Jeszcze jedno: tor. Przez lata był z tym u nas problem. Bo Gollob robił pod siebie, potem Ułamek, to znowu nie podobało się Kasprzakowi. Teksty, że niestety tor był zupełnie inny niż na treningu to było motto zawodników. Odkąd jest Cieślak nie ma mowy o czymś takim. Tor pasuje wszystkim i nikt prócz Cieślaka nie decyduje jak ma być przygotowany. W zeszłą środę spadł śnieg. W czwartek był trening. Podejrzewam, że gdyby nie Cieślak to pewnie do soboty by nie było jazdy.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: maly1965 »

JaGa-Przeczytaj
A i powiem to samo, co bartek_1990
Wlacznie z tym, ze jakby nie Cieslak, to po tej zimie, nie mielilbysmy tej druzyny ktora mamy.Czy to malo ? Jakich, Ty jeszcze potrzebujesz namacalnych dowodow ?

Ubiegły sezon na polskich torach nie był udany dla Artioma. Nie spełnił pokładanych w nim nadziei przez włodarzy bygoskiego klubu. Od pierwszych tegorocznych treningów widać, że przeprowadzka do Tarnowa wyszła mu na dobre. – Ten zespół jest całkiem inny, to inny świat, kocham go! Treningi są bardzo fajne, biorą w nich udział wszyscy zawodnicy. Podoba mi się tarnowski tor, ponieważ nie jest ani zbyt przyczepny, ani zbyt twardy, czyli taki jak lubię. W Bydgoszczy była trochę inna atmosfera, dlatego było trudniej. Na treningach było „musisz tu jechać, musisz tu jechać”, jeździło się trzy godziny, a później nic. Zdarzało się, że dwa dni przed meczem dzwonił Sawina i mówił, że nie pojadę. Tu jest spokój, mogę spod taśmy pojechać z kim chcę. A czemu tak dobrze jadę? Po prostu, może więcej treningów było w zimie? Teraz jak mam wolny dzień to jadę potrenować na motocrossie, żeby lepiej czuć się na żużlu – wyjaśnił.

e.S.pl


Pozdrawiam
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: JaGa »

Z tym, że Cieślak jedyne osiągnięcia właśnie w kwestii wyszkolenia to miał w przypadku Janowskiego i Madsena, a tak to jak jeden zawodnik, dobrze większości znany powiedział "Poza ta dwójką, to on nikogo nie wyszkolił" ... zatem chyba coś musi być na rzeczy :P
To, że autorytet ma to tego nie podważam. A to, że ktoś mu zawdzięcza, iż kogoś ściągnął ... no litości - on daje kasę? NIE! On jest taki, że gdzie nie jest to po prostu budowanie składu jemu pozostawiają i to de facto kasa ściąga zawodników do Tarnowa a nie Cieślak. Bo dla samego Mareczka nikt nie będzie jeździł. A to, że jest to pierwszy trener w Tarnowie, któremu w sprawach sportowych dano niemal wolną rękę ... cóż dobrze ma bo może sobie na to pozwolić i to on rozdaje karty. Poprzednicy mieli pod górę, a już np Marian był po prostu mega blokowany. Także jak mówię, dla mnie to takie zachłyśnięcie się nad tym, że czego Cieslak nie dotknie zamienia w złoto jest po po prostu na wyrost ... Opieram to na podstawie tego wiem, iż robi w klubie + opierając się na opiniach wielu osób związanymi z naszym jak i jego byłymi klubami.
Poza tym jakby to powiedzieć ... no jest dosyć "niesympatyczny", że tak delikatnie to określę :P
PrzemczaN pisze:Odkąd jest Cieślak nie ma mowy o czymś takim. Tor pasuje wszystkim i nikt prócz Cieślaka nie decyduje jak ma być przygotowany.

Na jakiej podstawie tak piszesz? Bo uwierz mi, że nie jest dokładnie tak jak piszesz i tu mam info z pierwszych rąk!
PrzemczaN pisze:W zeszłą środę spadł śnieg. W czwartek był trening. Podejrzewam, że gdyby nie Cieślak to pewnie do soboty by nie było jazdy.
Nom w sumie tez go widziałem jak z nagrzewnica po torze latał ... no Przemek litości, bo tu to chyba kpisz. Spadło ok 2mm śniegu na metr (taka ocena była w Tarnowie), więc naprawdę bijmy Cieślakowi pokłony, bo tylko on mógł wpaść na pomysł by wsiąść w traktor i non stop jeździć delikatnie bronując tor by wszystko przemieszać i podsuszyć ... :roll:


Ale panowie F. ;) szanuję wasze zdanie, że w rolniku widzicie kogo widzicie :) Pamiętajcie, Azoty będą chciały dać mniej na miesiąc niż niejeden chciałby zarabiać w skali roku, to zobaczycie jak Marko będzie wielbił inne miasto i tam odstawiał swoje czary :lol:

P.S.
mały, no ok chciał Łagutę i go ma (wspominam o jego polityce wyżej), no ale jak sam Łaguta przyznał potrzebował zmiany otoczenia i pewnie wszędzie mu by było dobrze, byleby nie w Bydzi. Przykład Kołodziej jak poszedł do Leszna!
Ja za Cieślakiem nie przepadam i mówię o tym głośno, a że cegłę do osiągów dokłada, to wiem i tego nie neguję. Chodzi mi jedynie o to przesadne popadanie w uwielbienie co do jego osoby.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: konri »

a Holdera kto wynalazł? Jeleniewski przy kim dobrze jechał we Wrocku? Bjerre przy kim tam zaczął jechać? Strzelec w ZG przy kim zaczął coś jechać? Wiadomo, że go tu trzyma kasa ale nie można umniejszać jego wyników.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

mariantar
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2011, 13:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: mariantar »

Osobiście nie wyobrażam sobie już naszego klubu bez osoby Marka Cieślaka. To znakomity dyrygent, organizator i przywódca. Potrafi zmobilizować, przygotować i wycisnąć z zawodnika 110%. A przede wszystkim to on rządzi na naszym podwórku i nie pozwoli by stała nam się najmniejsza krzywda. Trzyma wszystkich za łeb i ma posłuch tak wśród zawodników, włodarzy jak i kibiców i nawet mediów.
Nie jestem jego fanem ale wszystkie swoje obowiązki spełnia najlepiej na świecie za co szacun mu się należy.

I to nie jest przypadek że Madsen przy nim dopiero pokazał na co go tak na prawdę stać, Jasiek ustabilizował znów formę, Vaculik stał się czołowym zawodnikiem świata a młodego Łaguty akurat teraz szykuje się eksplozja formy i talentu. Kacprowi Dajmy jeszcze czas, Marek na pewno pracuje nad jego głową bo talent to on ma i wiadomo o tym już od kilku lat.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: PrzemczaN »

JaGa pisze:jeden zawodnik, dobrze większości znany powiedział "Poza ta dwójką, to on nikogo nie wyszkolił" ... zatem chyba coś musi być na rzeczy
Jaga tak rozwijając ten temat, podaj nazwisko jakiegoś trenera i kogo wyszkolił. Bo ja mam takie zdanie, że to nie jest tak, że super trener = dużo wychowanków. Za dużo w tym sporcie jest innych czynników. Ale może jest trener, który może poszczycić się solidną liczbą dobrych wychowanków.
JaGa pisze:A to, że ktoś mu zawdzięcza, iż kogoś ściągnął ... no litości - on daje kasę?
Nie daje kasy, ale on mówi jak ją wydać. Żaden trener w żadnym sporcie nie daje kasy na zawodników,ale jeden potrafi stworzyć drużynę, a drugi nie. Wiadomo, że bez kasy by nic nie było, ale kasę można wydać też bardzo źle.
JaGa pisze:On jest taki, że gdzie nie jest to po prostu budowanie składu jemu pozostawiają i to de facto kasa ściąga zawodników do Tarnowa a nie Cieślak.
A może dlatego dostaje wolną rękę bo sponsorzy wiedzą, że on wybierze dobrych zawodników? Po prostu mu ufają więc ma wolną rękę. Ty jakbyś miał dużo kasy do wydania to też chciałbyś ją powierzyć raczej w pewne ręce niż za chwilę się dowiedzieć, że kupiłeś same buble.
JaGa pisze:Na jakiej podstawie tak piszesz?
Odkąd jest Cieślak nie przeczytałem żadnej wypowiedzi zawodnika, że coś było nie tak z torem. A jak byli poprzednicy to takie teksty były standardem niemal po każdym meczu. Na takiej podstawie.
JaGa pisze:Nom w sumie tez go widziałem jak z nagrzewnica po torze latał ... no Przemek litości, bo tu to chyba kpisz.
Jaga, nie wyskakuj z nagrzewnicą, bo i Ty się w miarę orientujesz w temacie i ja również nie jestem jakimś totalnym nieogarem w temacie. Czy śnieg czy deszcz - chodzi o wodę. Jakby było +10 i padał deszcz to nie napisałbyś o nagrzewnicy, a sprawa wyglądałaby tak samo. Przecież ja doskonale wiem jak się osusza tor, więc daruj sobie nagrzewnice. Podajesz ilość tego śniegu, a to przecież nie chodzi tylko o ten jeden opad. Tor był zamarznięty, początkiem tygodnia wręcz wychodziła z niego woda i uważam, że tak szybkie ogarnięcie go to była robota fachowa. W Krakowie w niedzielę odwołali sparing bo tor nie nadawał się do jazdy. A pogoda taka sama jak w Tarnowie. Nie mówię, że nikt kompletnie by tego nie ogarnął, ale zrobił co miał zrobić dobry trener i toromistrz w tej sytuacji.
JaGa pisze:Ale panowie F.
Tylko mi jaga jeszcze czarnego paska na oczy nie dorób ;) Ja również szanuję zdanie innych, ale w tym przypadku się ono nie zmieni. Uważam, że mamy najodpowiedniejszą osobą na tej funkcji i oby to trwało jak najdłużej. Jak mu tylko Azoty chcą płacić to nie mam nic przeciwko...
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: maly1965 »

Uważam, że mamy najodpowiedniejszą osobą na tej funkcji i oby to trwało jak najdłużej. Jak mu tylko Azoty chcą płacić to nie mam nic przeciwko...

Ja mam tak samo, i wszystko w temacie.

P.s Mam szacunek caly czas dla Mariana, bo wiadomo jak bylo.
Ale poki co jego czas w Unii minal.




Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2013, 12:09 przez maly1965, łącznie zmieniany 1 raz.
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: JaGa »

PrzemczaN, paska Ci nie dorobię spokojnie. To, że Cieslak ma posłuch to mówiłem nie raz. Ale też nie rozkminiaj teorii typu, że jemu wszyscy ufają i może robić co chce. Co więcej sam Marko stawia warunki.
W sprawie z nagrzewnicą, to była ironia :P i niewazne, że spadł śnieg. Tylko chodzi o to, że wcześniejszy post napisałeś w taki sposób, że to tylko i wyłącznie dzięki obecności Cieślaka Kołodziej wyjechał na tor jakby właśnie on z nagrzewnicą biegał. A powiem Ci że byłem wtedy na stadionie i sprawa wyglądała tak - Cieślak chodził z czerwonym nosem. Toromistrzowie ciągnikami bronowali + nad torem pracował Janusz Kołodziej. I prawda taka, że jak oni wtedy zaczęli prace z torem, to czy był Cieślak, Wardzała, Józek Adamus czy ulubieniec publiki kuler, to toromistrzowie w tym samym czasie by robili to samo. A czemu? Ano sam mówisz, że wiesz jak to działa itp itd, wiec żadna w tym zasługa Cieślaka. No chyba, że serio dymał z ta nagrzewnicą :P
Ale właśnie przez takie coś rodzi się mit, że tarnowski tor udało się doprowadzić do jazdy bo był Cieslak cudotwórca. Jakby inny stał przy bandzie z rękami w kieszeni to nigdy by się to nie udało ...
Poza tym w sprawie toru/zawodników to Ci coś jeszcze na PW skrobnę jako grafit od firmy ;)

A teraz czas na Wrocław 8)

pls
Posty: 482
Rejestracja: 17 wrz 2009, 10:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: pls »

Jest gdzies relacja video meczu z Lesznem?

rygu
Posty: 446
Rejestracja: 02 gru 2009, 20:07

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: rygu »

pls pisze:Jest gdzies relacja video meczu z Lesznem?
relacja jak relacja ale najciekawsze momenty można zobaczyć http://youtu.be/9FD9-QmoHgw

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1461
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: Loramski_84 »

JAGA na trenera !!!! :D Szykuj sie bracie bo w Tarnowie wśród kibiców wymagania sa olbrzymie hehehe... ;) Jedno jest pewne - z Jagą mamy zabawę jak tralala z zawodnikami po meczu i nawet może pieśni patriotyczne na mojrzeszów beda spiewac ? a co ! A to już plus nad Cieślakiem.

Jaga bez obrazy,oczywiscie szanuje Twoje zdanie jak kazdego na tym forum ale mysle,ze nie ma co rzeczywiscie,doszukiwac sie glebszego dna.Cieslak jest bardzo dobrym trenerem i wiedza o tym na calym swiecie.Sam Crump powiedzial kiedys ze gdyby mieli go za menadzera zamiast Boyce'a byliby juz DMŚ.Fakty sa takie ze w szkoleniu mlodzianów to jakis wybitnych osiagniec nie ma,tu sie zgodze.Ale doswiadczenie zebrane przez tyle lat procentuje.On doskonale wie kiedy i jak zmienia sie nawierzchnia i co bedzie sie dzialo po kilku biegach na kazdej z polskich aren.Jak widac efekty sa.Trzeba sie cieszyc z tego co jest.

Pawcio
Posty: 132
Rejestracja: 30 lip 2009, 23:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka: Unia Tarnów - Unia Leszno

Post autor: Pawcio »

Nie zagłębiając się jakoś specjalnie w dyskusje to odnośnie trenera Cieślaka chciałbym tylko napisać żeby każdy kto nie docenia jego zasług porównał sobie sytuacje w naszej drużynie 'przed Cieślakiem' i 'z Cieślakiem'. Mam na myśli atmosferę, dobór zawodników, narzekania na tor i przede wszystkim wyniki. Cytując klasyka: Przypadek? Nie sądzę ;)

Zablokowany