Obrazek

Rada Ligi

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rada Ligi

Post autor: PrzemczaN »

Ja również widzę tu duże uchybienie ze strony Ghoulskiego. Szczególnie dziwne jest wydanie zgody na ten transfer czyli po mojemu naprawienie błędu błędem. Zgadzam się jednak z tym, że wszyscy uczestnicy jeżdżący w najwyższej klasie to wyjadacze i nauczeni doświadczeniem lat poprzednich wiedzą, że taki wybór nie może być uznany. Podobnie jak Savage jestem za odrzuceniem wniosku.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rada Ligi

Post autor: Młynar »

Dziwne że opiekun Ligi zgodził się na wybór Prezesa Zbira po czym cała sytuacja została anulowana. Moim zdaniem póki nie wypowie się druga strona czyli Ghoulski to nie będzie jasności. Ja się wstrzymuję od głosu.

yO!

Awatar użytkownika
Zbiru
Posty: 2353
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rada Ligi

Post autor: Zbiru »

Jako, że wypowiedziały się 3/5 składu Rady Ligi, a zdanie Ghoulskiego w tej sprawie też jest znane (choć tu akurat wszystko jest możliwe i po raz siedemnasty może je jeszcze zmienić ;) ) to wiadomo już, że mój wniosek zostanie odrzucony.

1. Tą decyzją dajecie przyzwolenie na to, że prezes ligi może celowo wprowadzać w błąd drugiego prezesa - a zarazem rywala w lidze i nie ponosi za to żadnych konsekwencji. "Gratuluję".

2. Doskonale pamiętam sytuację i Wasze (savage, PrzemczaN) zdania gdy wybrałem znajdującego się na liście draftowej R. Sullivana ale nie mogłem z niego korzystać (nawet kazaliście mi wtedy wybierać za niego innego zawodnika). Broniliście wtedy decyzji kaki i argumentowaliście tym, że to, że był na liście draftowej nie ma znaczenia, bo liczy się to, że nie został zgłoszony do faktycznych rozgrywek (tak skończył karierę, że pół roku później został bohaterem bodajże mojego meczu półfinałowego :lol: ). Dziś piszecie, że jednak to lista draftowa jest najważniejsza, mimo że w punkcie Regulaminu dotyczącym draftu nigdzie nie jest napisane, że mamy z niej wybierać - to tak a'propos. A że Ghoulski jest po raz pierwszy prezesem w lidze, w której jeżdżę to wolałem zapytać jak on do tej kwestii podchodzi. To się dowiedziałem... :roll:

3. Skoro obaj piszecie, że Ghoulski popełnił błąd (a nawet błąd naprawiony błędem - WOW! :oops: ) to nie rozumiem dlaczego to ja mam być w tej sytuacji pokrzywdzony. W związku z tym składam kolejny wniosek, tym razem o umożliwienie wyboru innego zawodnika za Balińskiego jeszcze w tej kolejce (a nie dwóch dopiero jak wróci do mnie kolejna kolejka), tym bardziej, że draft nie poszedł dalej i w dalszym ciągu do wyboru są ci sami zawodnicy jakich miałem przed wyborem Balińskiego. Nikt zatem na tym nie straci. Uważam, że w tej sytuacji będzie to jedyne sensowne rozwiązanie.

Pozdrawiam!
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Rada Ligi

Post autor: savage »

Młynar pisze:Dziwne że opiekun Ligi zgodził się na wybór Prezesa Zbira po czym cała sytuacja została anulowana. Moim zdaniem póki nie wypowie się druga strona czyli Ghoulski to nie będzie jasności. Ja się wstrzymuję od głosu.

yO!
Całą wymianę zdań pomiędzy Zbierm, a Ghoulskim masz w temacie: KLIK.

Zbiru,

Twój drugi wniosek możemy rozpatrzyć dopiero po zakończeniu pierwszego głosowania.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rada Ligi

Post autor: Młynar »

Chciałem szybko odpowiedzieć na ten temat nie widząc tego w innym wątku. Ok czyli jestem po stronie jakie ma zdanie Prezes Zbir w tej sytuacji i powinien mieć zawodnika dopisanego do swojego składu. Albo tak jak wybral Baliśnkiego albo mieć teraz możliwość kogoś dobrać a nie tracić kolejkę.

yO!

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1524
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rada Ligi

Post autor: Ghoulski »

Swoje stanowisko podtrzymuję.
Pierwotna decyzja została podjęta z uwagi czas jaki pozostał Zbirowi na wybór zawodnika (czyli 6 minut), jak się okazało po analizie identycznej sprawy sprzed dwóch lat była ona błędna i sprzeczna z wykładnią Rady Ligi.
Jeśli taka jest wola Rady Ligi oddaje się do dyspozycji.
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Rada Ligi

Post autor: savage »

Dobrze Panowie w takim razie skoro wszyscy są online, to ruszamy z szybkim głosowaniem nad drugim wnioskiem Prezesa Zbira.


Wniosek Prezesa Zbiru ("[...]o umożliwienie wyboru innego zawodnika za Balińskiego jeszcze w tej kolejce") - ZATWIERDZONY
TAK - 3 głosy (savage, PrzemczaN, Ghoulski)
NIE - 0 głosy
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rada Ligi

Post autor: PrzemczaN »

Ponieważ zamieszanie powstało jeszcze podczas czasu Zbira na wybór, a wina nie leży w 100% po stronie jednego prezesa - umożliwiłbym inny wybór.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Rada Ligi

Post autor: savage »

Z racji, iż jak widzę kolejny raz muszę zacząć, więc ustosunkuję się do wniosku:
W związku z tym składam kolejny wniosek, tym razem o umożliwienie wyboru innego zawodnika za Balińskiego jeszcze w tej kolejce (a nie dwóch dopiero jak wróci do mnie kolejna kolejka), tym bardziej, że draft nie poszedł dalej i w dalszym ciągu do wyboru są ci sami zawodnicy jakich miałem przed wyborem Balińskiego.


Jak rozumiem "jeszcze w tej kolejce" dotyczy nie tylko samego wyboru, jak również czasu 24 godzin, który obowiązuje każdego Prezesa.

W takim razie jestem za wnioskiem Prezesa Zbira, z zaznaczeniem, że sformułowanie "w tej kolejce" bierze pod uwagę również czas na wybór. Pozwoliłem sobie sprawdzić: scroo wybrał o 20:32, Zbiru o 20:28 następnego dnia, a więc w jego kolejce pozostało jeszcze 4 minuty czasu. Uważam, że od momentu decyzji Rady Ligi (o ile będzie korzystna dla Prezesa Zbira) czas na wybór powinien wynosić 4 minuty.

Pozwoliłem sobie prześledzić jak interpretowałem podobne sytuacje w "moich" ligach, a z uwagi na fakt, że współpracowałem z Prezesami często bez doświadczenia, miewałem podobne "nielegalne" wybory. Wówczas pozwalałem na zmianę zawodnika, ale w granicach czasu trwania jednej kolejki czyli 24 h. Moja powyższa decyzja jest więc konsekwencją mojego dotychczasowego podejścia do podobnych spraw.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rada Ligi

Post autor: PrzemczaN »

No tak, logiczne jest, że pozostaje tyle czasu ile pozostało Zbirowi do końca swojej kolejki. Podstaw do nowych 24 godzin nie widzę.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Rada Ligi

Post autor: savage »

W takim razie, rozumiem, że jeśli któryś z członków Rady zinterpretuje ten wniosek podobnie i zagłosuje za jego pozytywnym rozpatrzeniem, wówczas od czasu wysłania jego posta liczymy 4 minuty, jakie pozostały na wybór Prezesowi Zbiru.

Polecam śledzenie tematu.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1524
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rada Ligi

Post autor: Ghoulski »

Jeżeli miałoby to wyglądać tak jak pisze Savage, czyli 4 minuty na wybór od momentu wydania ostatecznej decyzji Rady, to w takim przypadku jestem za tym rozwiązaniem.
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Rada Ligi

Post autor: savage »

Czyli Rada przegłosowała wniosek, 4 minuty naliczają się od posta Prezesa Ghoulskiego.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1880
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Rada Ligi

Post autor: Pichu »

Witam,

Chciałbym złożyć wniosek o uaktualnienie tabeli EKSTA ŻLF po jutrzejszym meczu Wrocławia z Rybnikiem (przypominam, że to mecz ZALEGŁY) o 3 mecze, które wtedy będzie można do niej dodać i tabela stanie sie bardziej klarowna i już wskaże pewien układ sił. Bo słabe liczenie sobie na kartce którym się jest :P Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :)

Pozdrawiam,
Akademia Speedwaya

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Rada Ligi

Post autor: savage »

Panowie, szybki temat w sprawie baraży tegorocznych:

Do Ekstraligi awansuje jedna ekipa z PLŻ bezpośrednio, jak wiadomo najprawdopodobniej baraży nie będzie, ale moim zdaniem fajnie byłoby takowe zorganizować w ŻLF. Z draftem problemu nie będzie, bo można je objechać drużynami np. z finału Ekstraligi.

Jak Wy to widzicie ?
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3267
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Rada Ligi

Post autor: Yoda »

Jestem za barażami

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Rada Ligi

Post autor: PrzemczaN »

Ja też. W tamtym roku tak było zdaje się...
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Rada Ligi

Post autor: Młynar »

Baraże jak najbardziej.

yO!

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

Rada Ligi

Post autor: fox »

Jestem za

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Rada Ligi

Post autor: savage »

Wniosek o jechanie baraży (nawet z draftem z niepowiązanych meczów - np. Finału E-ligi) - ZAAKCEPTOWANY

TAK - 3 głosy (savage, Młynar, PrzemczaN)
NIE - 0 głosów
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Rada Ligi

Post autor: savage »

W temacie baraży - możliwe będzie ich odjechanie tylko w przypadku, kiedy finały PLŻ odbędą się wcześniej, niż Finały Ekstraligi - to logiczne. Nie znamy jeszcze daty tych drugich, więc nie wiadomo, czy uda się objechać baraże w I ŻLF.


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany