Obrazek

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: KoNiK »

Jemu raczej bardziej chodziło że porównujesz wieś w której mieszka 700 osób, gdzie "kibiców" opłaca jedna z firm z miastem ponad 100 tysięcznym :?

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: ziggy »

KoNiK pisze:Jemu raczej bardziej chodziło że porównujesz wieś w której mieszka 700 osób, gdzie "kibiców" opłaca jedna z firm z miastem ponad 100 tysięcznym :?
Chcesz mi wmówić że kulturalni ludzie mieszkają tylko na wsi?Jeżeli chodzi o p.WITKOWSKIEGO to zaczynał od produkcji pustaków i sponsorowania parafialnego klubu który wprowadził do ekstraklasy za własne pieniądze.Przypomnę że chciał się dogadać w sprawie stadionu i dziś mielibyśmy piękny obiekt i mógłbyś chodzić na rzeczoną Legię a nie na pszenno -buraczaną ligę.Pracowałem z kibicami Legii i największą frajdę miałem jak na kantynie śmiałem się że klub z pod tarnowskiej wioski ich leje.Rodowity tarnowianin jakby co.Dodam też że mimo iż młodsi,silniejsi i w******i jakoś mnie nie pobili.

Cienki
Posty: 373
Rejestracja: 09 kwie 2012, 0:06

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Cienki »

Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 8 500
źródło sf

i cyyyk tak się liczy ludzi ;)
Według was ten wynik jest niedoszacowany..
UNIA TARNÓW!

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: KoNiK »

Chodzi mi że kibicowsko Nieciecza jest 100lat za murzynami. Niestety nie uchronimy się w Tarnowie od takich akcji jak z szalikami obcych zespołów. Takie coś właśnie przejdzie w Niecieczy ale nie w Tarnowie. Tam kto by miał się postawić kibicom wspomnianej legii ? wynikiem sportowym lks jest się wstanie obronić ale na płaszczyźnie kibiców szkoda zaczynać ten temat.
Na większości stadionów są miejsca gdzie kibic w obcych barwach usiądzie i nic mu się nie stanie ale są też miejsca do których się po prostu w innych barwach nie chodzi.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Yoda »

Wracając do szczątkowego wątku jakim był mecz, moim zdaniem Pająk pojechał słabo. W 14 biegu spowalniał Kubę. W 12 krzok. A w jednym z biegów na 5:1 Kuba przy kredzie przyblokował Zielonych. Dlatego po dużej wyszedł do przodu. Inauguracja na zero. Wrażenie średnie. Reszta na plus poza Mrocznym.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Kibic UT »

Yoda pisze: Wracając do szczątkowego wątku jakim był mecz, moim zdaniem Pająk pojechał słabo. W 14 biegu spowalniał Kubę. W 12 krzok. A w jednym z biegów na 5:1 Kuba przy kredzie przyblokował Zielonych. Dlatego po dużej wyszedł do przodu. Inauguracja na zero. Wrażenie średnie. Reszta na plus poza Mrocznym.
Z meczu na mecz będzie lepiej u Kildemanda bo spasuje się z tym torem i będzie trzaskał punkty.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: savage »

MYŚLĘ, ŻE TEMAT KIBICOWSKI MOŻNA ZAKOŃCZYĆ. KAŻDY WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE, ULTRASI WYDALI OŚWIADCZENIE, ZOSTAŁO ONO SKOMENTOWANE PRZEZ TYCH, KTÓRZY CHCIELI TO ZROBIĆ I TEMAT POWINIEN WYGASAĆ DLA DOBRA OBU STRON

Liczę, że na Toruniu będzie dobra atmosfera i głośny doping.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

kapecfc
Posty: 751
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: kapecfc »

Zdaniem SF.pl na meczu było 8.500 tysia ludzi a tu ktoś pisał o 12 koła ...

Awatar użytkownika
djwds
Posty: 1504
Rejestracja: 03 sie 2009, 14:09
Lokalizacja: Zawada

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: djwds »

Bo to szacują ludzie niespełna rozumu

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: gordon »

Czego można się spodziewać po tym portalu. Gdyby Ostaf liczył wszystkich na bramkach osobiście, to by mu wyszło 6 tys . ;)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2018, 13:46 przez gordon, łącznie zmieniany 1 raz.
Més que un club.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: savage »

Według klubu było (cytat): "około 9 tysięcy"
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
lukaszks
Posty: 990
Rejestracja: 04 kwie 2011, 16:11
Lokalizacja: Zachodnie

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: lukaszks »

na moje oko bylo min 13 tysięcy nie wiem na jakiej podstawie oni robia to info.
...Tarnów moim miastem,Unia moim klubem,z tego powodu w sercu odczuwam dume....

Awatar użytkownika
Why So Serious
Posty: 125
Rejestracja: 15 wrz 2015, 10:40
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Why So Serious »

gordon pisze: Czego można się spodziewać po tym portalu. Gdyby Ostaf liczył wszystkich na bramkach osobiście, to by mu wyszło 6 tys .
Z tego co wiem to opublikowane przez SyFy dane są brane ze strony PGE Ekstraligi.
Nie wiem jak to działa ale rzetelne one nie są na pewno. No może ten z Wrocka ;)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Kibic UT »

Było na pewno ponad 10 tyś widzów bo nawet kibic z Zielonej Góry co praktycznie w rok w rok tutaj przyjeżdża wypowiadał się że był zaskoczony tak dobrą frekwencją w Tarnowie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: peter_griffin »

XXI wiek, a profesjonalny klub sportowy nie wie, ilu kibiców przyszło na mecz :D Te kołowrotki za 2 mln, to chyba służą tylko do wydłużania kolejki do wejścia na stadion. Wy nie miejcie pretensji do SF, tylko do klubu który nie podaje oficjalnych danych.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: savage »

peter_griffin pisze:XXI wiek, a profesjonalny klub sportowy nie wie, ilu kibiców przyszło na mecz :D Te kołowrotki za 2 mln, to chyba służą tylko do wydłużania kolejki do wejścia na stadion. Wy nie miejcie pretensji do SF, tylko do klubu który nie podaje oficjalnych danych.
A skąd pomysł, że nie wie? Klub twierdzi, że było około 9 tysięcy ludzi, więc wygląda na to, że dane z SF.pl są najbliżej prawdy.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: ziggy »

savage pisze:
peter_griffin pisze:XXI wiek, a profesjonalny klub sportowy nie wie, ilu kibiców przyszło na mecz :D Te kołowrotki za 2 mln, to chyba służą tylko do wydłużania kolejki do wejścia na stadion. Wy nie miejcie pretensji do SF, tylko do klubu który nie podaje oficjalnych danych.
A skąd pomysł, że nie wie? Klub twierdzi, że było około 9 tysięcy ludzi, więc wygląda na to, że dane z SF.pl są najbliżej prawdy.

Pozdrawiam
W oficjalnych danych z lat największych sukcesów określano liczbę widzów na 20 tys,to uważasz że przeciwległa prosta i pól drugiego łuku które były niezajęte pomieści 11 tys?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: W oficjalnych danych z lat największych sukcesów określano liczbę widzów na 20 tys,to uważasz że przeciwległa prosta i pól drugiego łuku które były niezajęte pomieści 11 tys?
Syfy same nie wiedzą ile było ludzi bo na relacji napisali tak
Trwa prezentacja. Na trybunach 10 tysięcy kibiców więc niech się w końcu zdecydują :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: savage »

ziggy pisze: W oficjalnych danych z lat największych sukcesów określano liczbę widzów na 20 tys,to uważasz że przeciwległa prosta i pól drugiego łuku które były niezajęte pomieści 11 tys?
Po pierwsze przekazuje jedynie informacje z oficjalnego konta ŻSSA. Nie wiem ile było osób, ale wiem jedno: pierwszy łuk nie był pełny :). Podczas największych wydarzeń było na nim dużo, dużo więcej osób :)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Gierappa
Posty: 167
Rejestracja: 11 kwie 2011, 8:48
Kontakt:

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Gierappa »

Savage jeszcze ja napiszę 2 zdania od siebie.

Zgadzam się z opinią kilku użytkowników, że tej grupce powinno zakazać się wchodzenia na stadion. Jest monitoring więc nie powinno być z tym problemów.

W tym niby oświadczeniu napisali, że doping na 1 łuku prowadzony jest od 10 lat.
Z tego co ja osobiście pamiętam, to od lat 90 tam zawsze jest doping (nawet jak na 1 łuku był sektor gości jeszcze). Różnica jest tylko taka, że dawniej za to brali się ludzie inteligentni i mający szacunek do wszystkich kibiców.

Jak już ktoś pisze oświadczenie, to niech poprosi starszą osobę, aby to zredagowała i poprawiła błędy, bo płakać się chce jak to się wszystko czyta.

Generalnie powiem tylko jedno. Żużel zawsze był sportem rodzinnym i nigdy nie był porównywany do piłki nożnej.
Nikt z obecnych pseudo kibiców nie będzie wprowadzał nowych obyczajów na stadionie.

Panie Sady jeżeli Pan to czyta i poczyni pewne konsekwencje w tym temacie, to pierwszy raz temu przyklasnę i pochwalę.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Kibic UT »

Gierappa pisze: Generalnie powiem tylko jedno. Żużel zawsze był sportem rodzinnym i nigdy nie był porównywany do piłki nożnej.
Nikt z obecnych pseudo kibiców nie będzie wprowadzał nowych obyczajów na stadionie.
Żużel był sportem rodzinnym ale różnie to wygląda w Polsce właśnie przez to że patologiczna piłka się wpierdziela,i jara się jakimiś sztamami i innymi pierdołami a mi się śmiać chce z tego jak trzeba być ograniczonym umysłowo aby lać kogoś bo jest kibicem innej drużyny :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

hughes
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2010, 22:32

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: hughes »

A ktoś mi moze racjonalnie wytlumaczyc po jakis doping na zuzlu? Kogo wy chcecie dopingowac? Chyba tylko samych siebie. Czytalem wypowiedzi zuzlowcow to jak wyjezdzaja na tor to do nich nic nie dociera. Jak sa w parkingu to tym bardziej. Rozumiem na pilce noznej, przede wszystkim w halach bo tam daje to efekt, ale na zuzlu? Na wyspach idzie sie na zuzel ze znajomymi wypic piwko, zjesc kielbaske czy frytki i delektowac sie jazda. Jak slysze ze jakis śpik drze morde i mówi mi co mam robic jakby byl jakims krolem to zaczyna byc to smieszne. Siadam gdzie chce na stadionie bo zakupilem bilet na mecz tak jak wiekszosc cywilizowanych ludzi, wpierdzielam kielbaske albo chipsy i ogladam sciganie i nikomu nic do tego. Ludzie ogarnijcie sie. Chcecie miec swoja prywatna autonomie to nie tedy droga.
A tak na koniec to chyba sciaga sie te wszystkie flagi skoro widzicie ze ludzi przyszlo duzo i dolne rzedy sa pozajmowane.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: ziggy »

savage pisze:
ziggy pisze: W oficjalnych danych z lat największych sukcesów określano liczbę widzów na 20 tys,to uważasz że przeciwległa prosta i pól drugiego łuku które były niezajęte pomieści 11 tys?
Po pierwsze przekazuje jedynie informacje z oficjalnego konta ŻSSA. Nie wiem ile było osób, ale wiem jedno: pierwszy łuk nie był pełny :). Podczas największych wydarzeń było na nim dużo, dużo więcej osób :)

Pozdrawiam
Napisałem z oficjalnych danych a ja sądzę że ze Spartą było z 25 tys.Nie było przekrętów na biletach?Czy przypadkiem nie jest tak że miłościwie nam panujący z cysorzem grajdołka doszli do porozumienia żeby to uczynić koronnym argumentem na rzecz budowy kameralnego stadionu?Sam pierwotnie pisałeś o 13 tys to skąd te szacunki?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: savage »

ziggy pisze: Napisałem z oficjalnych danych a ja sądzę że ze Spartą było z 25 tys.Nie było przekrętów na biletach?Czy przypadkiem nie jest tak że miłościwie nam panujący z cysorzem grajdołka doszli do porozumienia żeby to uczynić koronnym argumentem na rzecz budowy kameralnego stadionu?Sam pierwotnie pisałeś o 13 tys to skąd te szacunki?
13 tysięcy wziąłem z Przeglądu Sportowego (link do artykułu), 8,5 tysiąca to zaś oficjalna liczba podana przez Ekstraligę i zgodnie z oficjalnym kontem klubu na Twitterze ta liczna jest dużo bliższa prawdy.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (08.04.2018, 19:00)

Post autor: Młynar »

xemi pisze:Podsumowanie tego pseudo oświadczenia może być tylko jedno: żenada!
Nie ma miejsca na stadionie dla takiej bandy niewychowanych gówniarzy!
Obrażaliście kibiców na stadionie, obrażacie ich w oświadczeniu, obrażacie a forum!
Wracać do piaskownicy i tam się bawić!

Dziwnym trafem parę sezonów temu prowadzący doping potrafił zmobilizować, bez większego wysiłku, cały 1. łuk do wspólnego kibicowania!

A szmaty zawieszone na płocie się zbiera po prezentacji, albo przewiesza tak aby NIKOMU nie przeszkadzały...

Druga stroną medalu jest to że gdzie wtedy była ochrona? No ale jaki klub taka organizacja zawodów...
Jeżeli nazywasz barwy klubowe szmatami to sam wystawiasz sobie opinie zajebistego inteligenta. Skoro potrafisz obrażać innych bez skrupułów to i ja pojadę w Twoją stronę.

I parę lat temu też nie było kolorowo z dopingiem. To że były mega oprawy i doping nie wszystkim się podobały. W klubie kibic to zło konieczne najlepiej zapłacić za bilet i wypier..... Tym którzy nie potrzebują dopingu.. barw.. szalików proponuję napisać petycję do Prezydenta Ciepieli żeby zmienił projekt nowego stadionu. Zrobić prostą startową dla ludzi tylko VIP i karnetowiczów a oba łuki wyłożyć trawą z leżakami. Tak będzie przecież cudownie jak w Anglii czy Szwecji..

Co do szalików obcych na naszym stadionie. Są pewne zasady i tyle. Nie róbcie ze stadionu świętej Częstochowy która raz w roku się jednoczy!

Co do meczu.. Tor jeszcze nie ten więc liczę że Mroczka czy Rolnicki będą zdobywać więcej punktów.

yO!

Zablokowany